konto

Hyundai

Wybierz części, których potrzebujesz!

W naszej ofercie znajdziesz pojedyncze części do zawieszenia terenowego. Z łatwością skonfigurujesz z nich zestaw, który będzie odpowiadał Twoim aktualnym potrzebom. Dostosujesz zawieszenie do jazdy po wybojach, błotnistej, śliskiej drodze czy stromych, górskich zboczach. Jeśli nie jesteś pewny czy wybrane elementy można ze sobą łączyć, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać części oraz zestawy pasujące do Twojego auta!

 

Dlaczego warto zamontować zawieszenie terenowe?

Fabryczne części montowane w autach nie są przystosowane do intensywnej eksploatacji: jazdy po lesie czy pagórkach. Jakby tego było mało, to w wielu samochodach jedynym sposobem na zwiększenie prześwitu bez ingerowania w konstrukcję podwozia jest założenie większych opon lub felg, co wcale nie poprawia znacząco komfortu jazdy. Istnieje jednak rozwiązanie – lift, który podniesie samo nadwozie albo cały układ resorowania względem ramy (nie trzeba przy tym montować większych kół). W ten sposób można szybko zwiększyć skok i nośność terenówki.

To rozwiązanie dodatkowo umożliwia również montaż większych opon oraz felg, które – zamontowane po podniesieniu zawieszenia – nie będą się obcierać o nadkola.